środa, 10 kwietnia 2013

START

Wystartowaliśmy z oficjalną stroną wyprawy MONGOLIA 2014. Czasu w cholerę, ale i wyzwanie nie małe. Będzie Wam dane obserwować nasze przygotowania i związane z tym porażki oraz sukcesy. Będzie wesoło, to zapewniamy, będzie też tffurczo;] 
Cel mamy jeden: Czerwiec/lipiec 2014 odpalamy maszyny i dzida do Mongolii!
Trzymajcie kciuki (te od stóp też), naganiajcie nam sponsorów i jak szydzić, to z umiarem, żeby nam morale nie upadło zbyt nisko;]

3 komentarze:

  1. Kryzys wieku średniego Was dopadł?:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nam o tym nie wiadomo;] zresztą faceci się nie starzeją, tylko dojrzewają, jak wino:P

    OdpowiedzUsuń
  3. Na kryzys wieku średniego trzeba być w wieku średnim - a my dopiero mamy czydziestkę:))Inna rzecz że pomysły trzeba realizować bez względu na wiek bo inaczej życie nie ma sensu!

    OdpowiedzUsuń