Mongolia na Afryce
Blog
Trasa
Przygotowania
Multimedia
Sprzęcior
Skąd się urwaliśmy?
Sponsorzy
Kontakt
piątek, 5 kwietnia 2013
Pomysł jest taki żeby przejechać z Gdańska do Mongolii i wrócić. W międzyczasie zobaczyć kawał świata, poznać dobrych ludzi, coś zjeść i wypić z lokalnych przysmaków... przeżyć przygodę i wrócić cało. W naszej wyobraźni wygląda to mniej więcej tak:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz