piątek, 5 kwietnia 2013

Pomysł jest taki żeby przejechać z Gdańska do Mongolii i wrócić. W międzyczasie zobaczyć kawał świata, poznać dobrych ludzi, coś zjeść i wypić z lokalnych przysmaków... przeżyć przygodę i wrócić cało. W naszej wyobraźni wygląda to mniej więcej tak:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz